JEDNOTLIVCI

Pět důvodů proč smíchocviky praktikovat

 

„Při srandě v člověku určitě probíhá něco hodně očistného.“ 

Jan Werich a jeho jadrné vyjadřování 

 

Protože smíchocviky dávají radost, hřejí u srdce, přináší úspěch ve vztazích, dodávají pozitivní energii; prostě usnadňují cestu životem.

 

Je známo, že nálada determinuje naše pocity. Po několika minutách cvičení se díky endorfinům cítíte lépe, navozují  příjemné pocity a na povrch vyplouvají nové možnosti a dobré nápady.

Stres stojí za 70 – 80 % nemocí. Smíchocviky snižují fyzický, psychický a emocionální stres současně.  Proto upevňují zdraví a v případě nemoci pomáhají k rychlejšímu uzdravení. Díky smíchocvikům snadno relaxujete; ulevíte tělu, uvolníte emoce. 

 

Společenský život, kvalita života a spokojenost nezávisí na tom, kolik máte peněz, jaké máte postavení a úspěch. Důležité je, kolik máte přátel, s nimiž máte láskyplné vztahy. Smích je mocným nástrojem ke snadnému sbližování s jinými lidmi a spojencem při budování příjemných vztahů.

 

Smích tváří tvář těžkým obdobím a úkolům

V dobách potíží není snadné zachovat optimismus, udržet si energii.  Smíchocviky pomáhají snadněji se vyrovnávat s negativními situacemi, udržovat pozitivní náladu.


Se smíchocviky doplňujete svou denní dávku veselí.